Продавець 2Провода розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2580 відгуків
+380 (99) 961-11-47
2PROVODA

• Пульт аэромышь Air Mouse з голосовим управління для Смарт приставок і телевізорів, фото 2
  • Пульт аэромышь Air Mouse з голосовим управління для Смарт приставок і телевізорів, фото 3
  • Пульт аэромышь Air Mouse з голосовим управління для Смарт приставок і телевізорів, фото 4
  • Готово до відправки
  • Код: 00047

190 ₴

• +380 (99) 961-11-47
190 ₴
Готово до відправки
  • +380 (99) 961-11-47
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Інформація для замовлення

Пульт Дистанційного керування Air Mouse G10 + голосове керування без гіроскопа.

Це бездротова повітряна миша мікрофоном для голосового введення. (За бажанням є модель з гіроскопом, але для цього необхідно вибрати додаткову опцію, ціна буде дорожче)
Може виконувати функції традиційного пульта дистанційного управління, комп'ютерної миші
Для використання з персональним комп'ютером, проектором, телевізором , приставками на Android і іншими пристроями.

Радиус действия до 10 м
Габариты (мм) 145x45x23
Частотный диапазон 2,4 ГГц
Вес 62 г.
Операционная система Android, Windows, MacOS, Linux
Тип подключения Wifi
Микрофон Есть

Поддерживаемые устройства Медиаплееры, Android TV, ПК, Ноутбуки, ПК и др.

Программирование (обучение) кнопки Power для включения и выключения приставки:
1) Нажмите и удерживайте кнопку "Power" до тех пор, пока частота мигания светодиода не начнет замедляться. Когда частота мигания светодиода изменится с быстрого на медленное, пульт переходит в режим ИК обучения.
2) Удерживайте G10 и пульт дистанционного управления (с которого нужно скопировать функцию) инфракрасными приемниками друг против друга и нажмите кнопку на обычном ИК пульте, функцию которой нужно передать (например, функцию выключения Андроид приставки). При успешном приеме кода светодиод загорится, затем начнет мигать.
3) Светодиод выключается (тухнет), что означает, что мышка успешно изучила значения инфракрасного кода.
4) После успешного обучения, данные будут автоматически сохранены и мышка выйдет из режима обучения.
5) Натисніть і утримуйте кнопки "ОК" + "DEL", щоб очистити введене раніше значення ІК коду.

Основні
Країна виробникКитай
СтанНовий
КолірЧорний
Користувацькі характеристики
гіроскопз наявністю
  • Ціна: 190 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner